Üyelik

Nasıl Üye Olurum?

İstanbul Bilgi Üniversitesi Mezunlar derneğinin hedeflerini, projelerini inceledim, bu organizasyon içinde yer almak ve üniversiteme destek olmak istiyorum diyorsanız;
· (212) 311 63 90 no’lu telefondan Bilgi Üniversitesi Mezunlar Derneğini arayarak, web sitemizdeki Üyelik Formu’nu doldurup,
· info@bilgim.org.tr adresimize mail göndererek,
· Santralİstanbul kampüsünde bulunan Bilgi Üniversitesi Mezunlar Derneği ofisine uğrayarak,
derneğimize üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra aşağıdaki evrakları Dernek Merkezimize elden veya posta yolu ile ulaştırabilirsiniz. (Sadece yurtdışında ikamet eden mezunlarımızdan e-posta yoluyla kabul edebiliyoruz.)

 

İstanbul Bilgi Üniversitesi Mezunlar Derneği
İrtibat Ofisi
Santralistanbul Öğrenci Destek Merkezi
Eski Silahtarağa Elektrik Santralı
Kazım Karabekir Cad. No: 2/13
34060 Eyüp İstanbul

 

DERNEK HESAP NUMARALARI
BANKA Garanti Bankası
ŞUBE Çağlayan – 403
HESAP 6296639
IBAN TR10 0006 2000 4030 0006 2966 39

 


 

Üyelik İçin Gerekli Evraklar :

Dernek Üyelik Formu (Islak imzalı)

Kimlik Fotokopisi

2 adet Resim

Mezunlarımız üye olurken, o yıl için belirlenen aidat bedelini öderler. Üyeler, Yönetim Kurulunca her yıl belirlenen yıllık dernek aidatını ödemekle yükümlüdürler. Aidat ödenmemesi üyeliğin otomatik olarak sona ermesi anlamına gelmez. Üyelik, üyenin derneğe yazılı istifa dilekçesi vermesi ile her zaman sonlandırılabilir.

Yıllık aidat bedeli ve üyelik ile ilgili diğer sorularınızı (212) 311 63 90 numaralı telefona veya info@bilgim.org.tr e-posta adresine iletebilirsiniz.

 

BİLGİM Üyelik Başvuru Formu [TR]

BİLGİM Üyelik Başvuru Formu [ENG]